Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Склад Наукового товариства студентів та аспірантів

Склад Наукового товариства студентів та аспірантів

факультету  фізичного виховання, спорту і здоров'я

 

petru4enko4

 

Петриченко Юлія Олегівна – Голова Наукового товариства студентів та аспірантів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nas 253 x 422

 

 

 

 

 

 

Кравчина Анастасія Сергіївна – заступник голови Наукового товариства студентів та аспірантів

 

 

 

 

 

 

 

 

 vchen 253 x 422

 

 

 

Алєксєєнко Галина Валентинівна – вчений секретар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список членів НТСА

Факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я

2020-2021 н.р.

№ п/п

ПІБ

Курс, група

1.             

Романова Юлія Олександрівна

3 курс, 3 ФВ

2.                

Малаховський Олександр Анатолійович

3 курс, 3 ФР

3.                

Алєксєєнко Галина Валентинівна

4 курс, 47 ОС

4.                

Кулак Юлія Олександрівна

4 курс, 44 ФР

5.                

Улько Артур Вікторович

4 курс, 44 ФР

6.                

Коба Владислав Володимирович

4 курс, 44 ФР

7.                

Петриченко Юлія Олегівна

4 курс, 44 ФР

8.                

Марчук Дмитро Леонідович

4 курс, 41 КСФ

9.                

Мордвінова Дар'я Миколаївна

1 курс, 1 мФВ

10.           

Андрійчук Анастасія Сергіївна

1 курс, 1мФР

11.           

Сапсай Марія Євгеніївна

1 курс, 1мС

12.           

Вєнков Дмитро Юрійович

2 курс, 21 мФВ

13.           

Гетьман Марина Олександрівна

2 курс, 21 мФВ

14.           

Кусяк Артем Вікторович

2 курс, 21 мФВ

15.           

Луценко Дар’я Валеріївна

2 курс, 2 ФВ

16.           

Дубіцька Іванна Олександрівна

2 курс, 2 ФР

17.           

Ткаченко Людмила Олександрівна

2 курс, 2ФВ

18.           

Вдовиченко Анастасія Петрівна

2 курс, 2 ФР

19.           

Бережна Поліна Олександрівна

4 курс, 44 ФР

20.           

Єсіпова Катерина Олегівна

4 курс, 44 ФР

21.           

Пипко Катерина Олександрівна

4 курс, 44 ФР

22.           

Кваско Надія Георгіївна

4 курс, 47 ОС

23.           

Пастунік Вікторія Петрівна

4 курс, 44 ФР

24.           

Катринець Ангеліна Михайлівна

4 курс, 44 ФР

25.           

Садовський Станіслав Станіславович

4 курс, 47 ОС

26.           

Левченко Ілля Павлович

3 курс, 37 ОС

27.

Скопець Максим Вікторович

4 курс, 47 ОС

28.

Сухомлинський Володимир Вікторович

4 курс, 47 ОС

29.

Гудзенко Євгеній Олександроович

1 мФВ

30.

Григор’єв Руслан Олександрович

1 мС

31.

Катрич Ганна Григорівна

1 ФР

32.

Звягін Павло Миколайович

1 ФР

33.

Авагян Арутюн Рудікович

1 С

34.

Рубцова Сабріна Дмитрівна

35.

Леонов Георгій Євгенович

1 ФВ