Абітурієнт 2019  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Наукове товариство студентів та аспірантів

tovНаукове товариство студентів та аспірантів є самостійним, добровільним об’єднанням студентів та аспірантів факультету  фізичного виховання, спорту і здоров'я, які виявляють зацікавленість до наукової роботи та активно приймають в ній участь.

Студентські наукові роботи публікуються у збірнику наукових праць Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), що виходить двічі на рік

ЗБІРНИК КВІТЕНЬ 2019

ЗБІРНИК ЛИСТОПАД 2019

 

Засідання Наукового товариства студентів та аспірантів

zas.cnt

Склад Наукового товариства студентів та аспірантів

факультету  фізичного виховання, спорту і здоров'я

petru4enko4Петриченко Юлія Олегівна – Голова Наукового товариства студентів та аспірантів

 

 

nas 253 x 422

Кравчина Анастасія Сергіївна – заступник голови Наукового товариства студентів та аспірантів

vchen 253 x 422

Алєксєєнко Галина Валентинівна – вчений секретар

 Список членів Наукового товариства студентів та аспірантів
Факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я
2019 – 2020 н.р.


1. Романова Юлія Олександрівна 2 курс, 2 ФВ
2. Малаховський Олександр Анатолійович 2 курс, 2ФР
3. Алєксєєнко Галина Валентинівна 3 курс, 3 С
4. Кулак Юлія Олександрівна 3 курс, 34 ФР
5. Улько Артур Вікторович 3 курс, 34 ФР
6. Коба Владислав Володимирович 3 курс, 34 ФР
7. Петриченко Юлія Олегівна 3 курс, 34 ФР
8. Марчук Дмитро Леонідович 3 курс, 31 КСФ
9. Горстка Дмитро Володимирович 4 курс, 41 КСФ
10. Мордвінова Дар'я Миколаївна 4 курс, 42 СОТ
11. Гудзенко Євгеній Олександрович 4 курс, 42 СОТ
12. Безштанько Владислав Вікторович 4 курс, 44 ФР
13. Волошинівська Анна Федорівна 4 курс, 44 ФР
14. Дениско Валерій Євгенійович 4 курс, 44 ФР
15. Заремба Марина Констянтинівна 4 курс, 44 ФР
16. Кравчина Анастасія Сергіївна 4 курс, 45 ФР
17. Рижа Оксана Андріївна 4 курс, 45 ФР
18. Сапсай Марія Євгеніївна 4 курс, 45 ФР
19. Скуратівська Раїса Віталіївна 4 курс, 45 ФР
20. Слухай Анастасія Володимирівна 4 курс, 45 ФР
21. Хомич Тетяна Олегівна 4 курс, 45 ФР
22. Руденко Лілія Михайлівна 4 курс, 45 ФР

23. Дерябин Максим Артурович 4 курс, 47 ОС
24. Вєнков Дмитро Юрійович 1 курс, 1 мФВ
25. Гетьман Марина Олександрівна 1 курс, 1 мФВ
26. Кусяк Артем Вікторович 1 курс, 1 мФВ
27. Басова Анжеліка Віталіївна 1 курс, 1 мФВ