Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Головна

 ЮЮО.jpg

01-04.12.2022 в Іспанському місті Малграт-де-Мар (Malgrat-de-Mar) проходив Чемпіонат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу (Combat Ju-Jutsu) - Бойове Джіу-Джітсу.
В Чемпіонаті успішно виступила студентка групи 2-ФВ Юзефович Іванна.
В віковій категорії "юніори" Іванна посіла 1-е місце, виборовши Золоту нагороду та здобувши почесне звання - Чемпіонка Світу !!!
В віковій категорії "дорослі" Іванна посіла друге місце, виборовши Срібну нагороду та звання Віцечемпіонка Світу, поступившись у фіналі в довготривалій (в додатковий час) впертій боротьбі більш досвідченій, старшій майже на 10 років, спортсменці з Казахстану.

 спортк.jpgШановні студенти! Запрошуємо Вас відвідати Спорткомплек НПУ ім.М.П.Драгоманова, в якому відбудуться змагання зі скелелазіння! З 1 по 6 грудня проходитиме Чемпіонат України зі скелелазіння (швидкість формат "Рекорд", трудність, болдеринг, двоборство). Ви можете подивитися виставку спортивного обладнання. Сподіваємося, що цей спортивний захід буде сприяти вибору Вами вибіркової навчальної дисципліни «Основм скелелазіння‘.

Здоров'я людини_бакалавр_денне_2022

Здоров'я людини_бакалавр_заочне_2022

Здоров'я людини_магістр_денне_2022

Здоров'я людини_магістр_заочне_2022

 

нагородж.jpg

 

  Науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я славетного Драгоманівського університету щиро вітають шановних Світлану Іванівну Книш і Тетяну Анатоліівну Малечко з заслуженими нагородами. Вітаючи нагороджених, шановний Олексій Валерійович Тимошенко, декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, підкреслив, що ці нагороди є підтвердженням високих професійних якостей викладачів. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого та реалізації цілей. Ви отримали гідну нагороду, Ви заслужили її, наполегливо працюючи та вкладаючи чимало сил і натхнення.

                                               

спорт.jpg

 

 

 Студент 2 курсу бакалаврату освітньої програми Спорт Артем Коваль зі своєю партнеркою Іриною Подгайною посів друге місце в категорії юніорів на міжнародному турнірі в Оломоуці (Чехія) в спортивних танцях на льоду (листопад 2022 року).

Розділи

 

 

Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки (НТСА) є самостійним, добровільним об’єднанням студентів та аспірантів факультету  фізичного виховання, спорту і здоров'я, які виявляють зацікавленість до наукової роботи та активно приймають в ній участь.

tov

014 Середня освіта (фізична культура)

017 Фізична культура і спорт

227 Фізична терапія, ерготерапія