«Динамо-НПУ» не залишило шансів «ХАІ»

vCQ8SUTqqU8

БК «ХАІ» - БК «Динамо-НПУ» - 54:68 (12:17, 18:13, 10:24, 14:14)

Вдала гра у третій чверті допомогла підопічним Володимира Рижова завершити серію виїзних матчів дуже важливою перемогою.

Протягом першої половини стартової десятихвилинки на паркеті точилася рівна боротьба. Втім, до її завершення киянкам вдалося здобути 5-очковий гандикап – 12:17.

У наступному періоді гості активізувалися та проявили свою бійцівські якості. Серйозна перевага на підбираннях (45:32 за підсумком усього поєдинку), влучні дальні спроби від Аліни Лах та результативні дії дуету Покровенко – Радіонова допомогли представницям першої столиці наздогнати «динамівок» перед великою перервою.

Однак, друга половина зустрічі залишилася за гостями. Алла Галецька провела свій найкращий матч сезону, набравши 20 балів , Олена Бойко зібрала найбільшу кількість відскоків – 7, а Наталія Перепелиця чудово відпрацьовувала як попереду, так і у захисті.

Тож , 54:68 – п’ятий тріумф «біло-синіх», який дозволяє нашому колективу ділити 4 сходинку турнірної таблиці разом з рівненським «Сузір’ям».

БК «ХАІ»: Покровенко (17 очок + 11 підбирань + 3 перехоплення), Радіонова (14 очок + 12 підбирань + 3 передачі + 5 перехоплень + 1 блок-шот), Лах (12 очок + 3 передачі + 2 перехоплення), Ворончихіна (6 очок + 6 підбирань), Проскуріна (3 очки + 6 підбирань), Ковальова (2 очки).

БК «Динамо-НПУ»: Галецька (20 очок + 3 перехоплення), Перепелиця (15 очок + 6 підбирань + 3 передачі + 2 блок-шоти), Бойко (12 очок + 7 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення), Іордан (12 очок + 6 підбирань + 1 блок-шот), Цюбик (5 очок + 6 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення), Чуркіна (4 очки).