Абітурієнт

Освітня діяльність

Віртуальний факультет

З 22 по 26 вересня 2016 року у м. Суми відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. У змаганнях взяли участь 378 спортсменів з 18 областей України. Програма змагань включала чотири старти (спринт, спринт-гандікап, масстарт та 4-х етапну змішану спринтерську естафету).  Серед учасників Чемпіонату України були шестеро студентів НПУ імені М.П Драгоманова  Гичко Віталій, Поляниця Ольга, Романов Георгій (Майстри спорту України) та Прокопенко Максим, Ворчило Олена, Куцан Дмитро (Кандидати у Майстри спорту України), які виступали у складі збірної команди Київщини.  Їх виступ можна без перебільшення назвати вдалим. 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди драгоманівців та перемога у загальнокомандному заліку стали гарним завершенням цього сезону!

Варто зазначити, що звання Чемпіонів України на спринтерських дистанціях вибороли не лише студенти факультету фізичного виховання і спорту, а й факультету природничо-географічної освіти  та екології (Ворчило Олена) та інженерно-педагогічного факультету (Поляниця Ольга).