aa11

20 квітня 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулося Свято руху, краси і здоров’я, побудоване та втілене в реальність на основі унікальних методичних розробок професора кафедри фізичного виховання та здоров'я факультету фізичного виховання та спорту Олександри Дубогай з оздоровчої фізкультури для різних вікових груп та фізичного виховання у спеціальних медичних групах. Традиційно кожен факультет вишу представив свою команду, що виступала за обов’язковою і довільною програмою.

Привітати усіх учасників та їх деканів приїхав ректор НПУ, академік Віктор Андрущенко. Очільник подякував студентам за активність та розуміння важливості власного фізичного розвитку і збереження особистого здоров’я та в майбутньому здоров’я нації.