тимрплроп.jpg

Вітаємо Тетяну Ігорівну Стецюк, аспірантку кафедри теорії та методики фізичного виховання факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я славетного Драгоманівського університету та її наукового керівника - доктора педагогічних наук, професора Ірину Михайлівну Медведєву з успішним захистом дисертаційного дослідження на разовій спеціалізованій вченій раді зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Цю разову спеціалізовану вчену раду на високому рівні провів голова шановний доктор педагогічних наук, професор Тимошенко Олексій Валерійович.Слова вдячності висловлюємо шановним Арефьєву Валерію Георгійовичу,доктору педагогічних наук, професору кафедри теорії та методики фізичного виховання та Дьоміній Жанні Геннадіївні, кандидату педагогічних наук, професору, завідувачці кафедри теорії та методики фізичного виховання. Щиро дякуємо за грунтовні відгуки і ретельне опрацювання дисертації офіційним опонентам шановним Носку Миколі Олексійовичу, дійсному члену НАПН України, доктору педагогічних наук, професору кафедри педагогіки, психології і методики фізичного виховання НУЧК імені Т.Г. Шевченка та Цисю Дмитру Івановичу, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії і методики фізичного виховання Глухівського НПУ імені Олександра Довженка. Тетяна - випускниця нашого факультету 2018 року випуску. Пишаємося досягненням нашої випускниці, бажаємо Тетяні успіхів, натхнення та наснаги!