dz0Копилка збірної команди нашого університету і факультету поповнилася новими медалями! Сафін Даніель виборов два Чемпіонських титули: на Міжнародному турнірі з дзюдо та Чемпіонаті Європи з боротьби кураш в місті Салоніки, Греції 19-21.04. Кваско Надія принесла нам бронзу Всеукраїнської Універсіади з дзюдо у м. Харкові 23-25.04. Також рейтингові бали принесла боротьба Джумакулова Джейхуна та Хаітова Сулеймана на Всеукраїнській Універсіаді в м. Харкові. Нажаль, Сафін Даніель у зв'язку з травмою не зміг представляти наш університет на Універсіаді. Проте, виступаючи в невеликому складі наші борці , здобули для нашого університету 4 місце серед ВНЗ 2 категорії з 13 ВНЗ учасників. Вітаємо усіх учасників змагань! Бажаємо подальших успіхів і перемог, але без травм!