Абітурієнт

Освітня діяльність

Віртуальний факультет

БК «Сузір’я-ОСДЮШОР» - БК «Динамо-НПУ» - 60:51 (19:15, 17:9, 13:14, 11:13)

Невиразна гра протягом другої чверті не дозволила столичним баскетболісткам повернутися додому з позитивним результатом.

Господарі від початку зустрічі почали працювати над тим, аби здобути перевагу перед матчем-відповіддю. У стартовій десятихвилинці колективу В’ячеслава Ковалевського вдалося оформити чотирьохочковий гандикап.

Втім, наступний період приніс «динамівкам» ще одне розчарування. Закинувши лише 9 балів до кошика рівнянок і пропустивши 17, гості відстали від суперниць на 12 пунктів.

Друга половина допомогла підопічним Володимира Рижова лише зменшити різницю у рахунку до 9 очок – 60:51. Однак, «біло-сині» матимуть шанс стати учасницями Фіналу чотирьох. Орієнтовна дата київського матчу – 21 січня.

БК «Сузір’я-ОСДЮШОР»: Бондар (18 очок + 8 підбирань + 6 перехоплень), Гаврильчик (13 очок + 7 підбирань), Філевич (9 очок + 3 передачі), Смалюк (8 очок), Степанюк (6 очок), Дубас (4 очки + 6 передач + 1 блок-шот), Спиридонова (2 очки + 9 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення + 2 блок-шоти).

БК «Динамо-НПУ»: Галецька (13 очок + 3 передачі), Цюбик (12 очок + 12 підбирань), Іордан (10 очок + 7 підбирань + 2 блок-шоти), Бойко (9 очок + 4 передачі), Чуркіна (6 очок), Перепелиця (1 очко + 4 підбирання).