зображення_viber_2023-03-03_14-11-20-471.jpg

Медведєва Ірина Михайлівна –  доктор педагогічних наук, професор.

Закінчила з відзнакою Київський державний інститут фізичної культури. У 1985 році захистила кандидатську дисертацію. В 1991 році було присвоєно звання доцента.

З 2005 року працює на кафедрі теорії та методики фізичного виховання. Доктор педагогічних наук. Тема дисертації: «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх фахівців зі складнокоординаційних видів спорту». Професор  кафедри теорії та методики фізичного виховання. 

Закінчила Вищу школу тренерів, має кваліфікацію тренер вищої категорії. Працювала тренером з фігурного катання на ковзанах за кордоном − в Угорщині та Англії. Ірина Михайлівна Медведєва - суддя найвищої міжнародної категорії – суддя МСК з фігурного катання на ковзанах та спортивних танців на льоду. Неодноразово брала участь у суддівстві Всесвітніх Універсіад, Чемпіонатів Європи та світу з фігурного катання на ковзанах. У 2010 році була запрошена МСК для суддівства Олімпійських Ігор 2010 року у Ванкувері (Канада).

Протягом 2005-2012 років виконувала обов’язки Генерального секретаря Української федерації фігурного катання на ковзанах, згодом була обрана на посаду Віце-Президента Української федерації фігурного катання на ковзанах. За вагомий внесок у розвиток студентського спорту в Україні нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України та Почесною Грамотою Верховної Ради України..

Має понад 70 наукових публікацій. Підготувала єдиний в Україні підручник з фігурного катання на ковзанах та програму для дитячо-юнацьких шкіл з цього виду спорту.

Веде активну наукову роботу, органічно поєднуючи її з підготовкою аспірантів. Бере активну участь у всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях. Підготувала 5 кандидатів педагогічних наук.

Викладає дисципліни «Олімпійський і професійний спорт», «Теорія та методика спорту», «Відбір і орієнтація спортсменів», «Основи спортивної підготовки». Здійснює керівництво магістерськими роботами. Приймає участь у роботі ДЕК напряму підготовки бакалаврів та магістрів, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 017 Фізична культура і спорт. 

 

 

       138853652_1059159397931068_2636858777457653745_n.jpg

 Кротов Геннадій Валентинович – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.                                                       

Майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики

У 1990 році закінчив факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Вчитель фізичної культури», а у 2004 році закінчив аспірантуру на кафедрі теорії і методики фізичного виховання та спорту НПУ імені М.П. Драгоманова.

З 2004 року працює в університеті. Викладає дисципліни «Теорія і методики викладання гімнастики», «Підвищення спортивної майстерності», «Методика викладання обраного виду спорту», здійснює керівництво написанням курсових та магістерських робіт і проходженням студентських практик.

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Диференційоване програмування розвитку рухових здібностей дівчат початкової школи з урахуванням соматотипу» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 20 наукових статей з проблем фізичного виховання учнівської молоді. Брав участь у міжнародних науково-практичних конференціях. Є співавтором науково – методичних посібників «Підвищення спортивної майстерності в гімнастиці» та «Теорія і методика спортивної підготовки».

 

volovik 250 x 181

Воловик Наталія Іванівна  – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук

У 2001 році з відзнакою закінчила природничо-географічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова зі спеціальності «Біологія – фізичне виховання» та здобула кваліфікацію магістра (викладач біології, фізичної культури та валеології).

З 2001 року почала працювати у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання та спорту.

У 2008 році відбувся захист кандидатської дисертації за темою «Формування координаційних умінь дітей 4-5-річного віку з функціональними порушеннями зору в дошкільних навчальних закладах» зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я), науковий керівник професор Тимошенко О.В.

Вчене звання доцента кафедри фізичного виховання та спорту здобула в 2011 році.

Для студентів факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я викладає такі навчальні дисципліни: «Аеробіка», «Дитячий та юнацький спорт», «Теорія юнацького спорту», «Ментальний фітнес», «Оздоровчий фітнес», «Жіночий спорт».

Для студентів природничо-географічного факультету викладає навчальну дисципліну «Фізичне виховання (фітнес)».

Воловик Н.І. є автором навчальної програми для майбутніх фахівців у сфері фізичної культури і спорту «Оздоровчий фітнес» та серії навчальних посібників: «Основи оздоровчого фітнесу», «Оздоровчий фітнес для студентів», «Оздоровчий фітнес: Склад тіла», «Сучасні програми з оздоровчого фітнесу» для студентів вищих педагогічних навчальних закладів. Підготувала посібник «Тренерська практика».

На кафедрі олімпійського та професійного спорту працює на посаді доцента.

У науковому доробку доцента Н.І. Воловик є фахові наукові статті та доповіді на наукових конференціях. Бере участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні.

Сфера наукових зацікавлень автора – «Застосування новітніх фітнес-технологій у сфері фізичної культури і спорту».

Має почесні грамоти та подяки за вагомий внесок та плідну працю Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

podgae 250 x 180

Подгаєцький Андрій Валерійович– доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук, доцент.

У 1997 році закінчив дефектологічний факультет УДПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія, сурдопедагогіка, українська мова та література», а у 2004 році закінчив Інститут фізичного виховання та спорту НПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Фізичне виховання».

В університеті працює з 1998 року. Очолював збірні команди університету з плавання та спортивного орієнтування. Викладає дисципліни «Адаптивне фізична культура», «Адаптивний спорт»; «Лижні види спорту», «Організація і методика туризму», «Екологічний та зелений туризм», «Туристичне краєзнавство», «Інноваційні технології в туризмі», «Орієнтування і топографія», «Оздоровчий туризм», «Організація і методика спортивно-туристичної роботи», «Організація і методика проведення туристичних походів», «Спортивні споруди та туристичне обладнання».

У 2004 році був презентером міжнародної фітнес конвенції, де проводив два майстер-класи зі степ-аеробіки для фітнес-тренерів та інструкторів з 9 країн світу. Брав участь у телевізійних проектах, присвячених оздоровчому фітнесу.

У 2011 році здійснив захист дисертаційного дослідження за темою: «Розвиток теорії і практики адаптивної фізичної культури в системі навчання та виховання дітей з вадами зору в Україні» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 25 наукових статей з проблем розвитку адаптивної фізичної культури, теорії та методики фізичного виховання. Участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні, Росії та Швеції. У 2012 році підготовлено та видано ілюстрований навчально-методичний посібник «Види лижного спорту».

Майстер спорту України зі спортивного орієнтування. З 2001 року є президентом Федерації спортивного орієнтування Київщини. Член тренерської ради федерації спортивного орієнтування України. У 2008 році його обрано старшим тренером юнацької збірної команди України зі спортивного орієнтування. Очолювана ним збірна команда України здобула 7 нагород чемпіонатів Європи (2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові). Готував спортсменів національної збірної команди до офіційних міжнародних змагань у 2002-2019 роках, які здобули десятки перемог у 28 країнах світу.

За цей час до складу збірної команди України неодноразово входили студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, вони значно покращили свій рівень на заняттях з «Підвищення спортивної майстерності» та «Спортивно-педагогічного вдосконалення», «Методика викладання обраного виду спорту». Крім того, за період роботи в університеті А. В. Подгаєцьким було підготовлено 3 майстри спорту України та 18 кандидатів у майстри спорту України з орієнтування на лижах та орієнтування бігом.

berezov 250 x 185

 

 Березовський Василь Анатолійович –доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.

У 1991 році  закінчив педагогічний факультет КДПІ імені М. Горького за спеціальністю «Методист виховної роботи», а у 2004 році закінчив Інститут фізичного виховання та спорту          НПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Фізичне виховання».

Працює в університеті з 1995 року. Викладає дисципліни для студентів «Організація і методика туризму», «Екологічний та зелений туризм», «Туристичне краєзнавство», «Інноваційні технології в туризмі», «Орієнтування і топографія», «Оздоровчий туризм», «Організація і методика спортивно-туристичної роботи», «Організація і методика проведення туристичних походів», «Спортивні споруди та туристичне обладнання». «Лижні види спорту». Очолює збірну команду університету зі спортивного орієнтування.

У 2017 році здійснив захист дисертаційного дослідження за темою: «Навчання спортивного орієнтування учнів старшої школи» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 14 наукових статей з проблем розвитку теорії та методики фізичного виховання. Брав участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні, Росії та Швеції.

У 2012 р. підготовлено та видано ілюстрований навчально-методичний посібник «Види лижного спорту».

Майстер спорту України зі спортивного орієнтування. З 1996 року є старшим тренером збірної команди Київської області зі спортивного орієнтування. Тренер вищої категорії. Суддя міжнародної категорії. В якості головного судді чемпіонатів України провів в Україні 12 змагань, в яких взяли участь понад 8500 спортсменів з усіх регіонів України. Член тренерської ради федерації спортивного орієнтування України.

З 2011 року виконує громадське доручення – є тренером юніорської збірної команди України зі спортивного орієнтування. За вісім років роботи зі збірною України очолювані ним спортсмени здобули 7 нагород чемпіонатів Європи серед юнаків (2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові). У 2014 році збірна команда України в естафетних змаганнях на чемпіонаті світу посіла 4 місце, що є найкращим результатом вітчизняних спортсменів за останні 19 років. Спортсмени очолюваної ним команди здобули десятки перемог у 34 країнах світу. Готував спортсменів національної збірної команди до офіційних міжнародних змагань у 1995-2019 роках.

За цей час до складу збірної команди України неодноразово входили студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, які значно покращили свій рівень вивчаючи дисципліни «Підвищення спортивної майстерності» та «Спортиво-педагогічного вдосконалення», «Методика викладання обраного виду спорту».

За період роботи в університеті було підготовлено 4 Майстри спорту України, та 18 кандидатів у майстри спорту України з орієнтування на лижах та орієнтування бігом.

bondar 250 x 182

 

Бондар Тетяна Костянтинівна – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.

У 1995 році закінчила УДПУ імені           М.П. Драгоманова і з того часу працює на посаді старшого викладача кафедри олімпійського та професійного спорту.  Т.К.Бондар  є секретарем Вченої ради факультету фізичного виховання та спорту. Опубліковано понад 10 наукових статей.

У 2017 році Т.К. Бондар захистила дисертацію на тему:  «Формування спеціальних знань та умінь з фізичного виховання майбутніх учителів музики засобами аквафітнесу» та здобула науковий ступінь кандидата наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання  (фізична культура, основи здоров’я). Для студентів факультету фізичного виховання та спорту викладає дисципліни: «Теорія та методика викладання легкої атлетики» та «Аеробіка», є автором методики навчання плаванню студентів педагогічного фаху з використання спеціальних засобів. Для студентів університету викладає навчальну дисципліну «Фізичне виховання». Бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

  antonev 250 x 180

  Антоневич Богдан Раймондович – старший викладач кафедри  олімпійського та професійного спорту.

У 1980 році закінчив Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького, 1985 рік – закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Кандидат у майстри спорту СРСР з багатоборства. З 1980 року працює в університеті на природничо-географічному факультеті, з 1982 року на кафедрі фізичного виховання.

1994-2006 рік відповідальний за фізичне виховання та спортивно-масову роботу факультету природничо-географічної освіти та екології (2005,2006 рік – І місце у Спартакіаді НПУ імені М.П.Драгоманова).

Для студентів факультету фізичного виховання,спорту і здоров’я викладає дисципліну «Теорія та методика викладання легкої атлетики»,

«Практикум з легкої атлетики».

Має 11  наукових публікацій. За час роботи в університеті нагороджений грамотами та відзнаками (Відмінник освіти (2005 рік), медаль 175 років НПУ, 180 років НПУ, відзнака «Драгоманівська родина», Срібна медаль М.П.Драгоманова, Почесна відзнака міністерства України у справах сімї, молоді та спорту (2009),  грамоти міністерства сім’ї, молоді та спорту). Понад 25 років Голова профбюро факультету фізичного виховання,спорту і здоров’я. Суддя зі спорту І категорії. Відповідальний за організацію занять для студентів університету на стадіоні ЦСК ЗСУ.

 

novaya 250 x 335

 

 Дорохова Оксана Валентинівна- закінчила  в 1992 році Київський державний інститут фізичного виховання за

спеціальністю фізична культура і спорт. Присвоєно кваліфікація викладач-тренер з волейболу з 1987-1991 грала в команді майстрів  в  клубі  «Сокол». 

 З 1992 року викладає фізичне виховання в НПУ імені М.П.Драгоманова ,з 1996 старший викладач працювала з 1996 на кафедрі фізичного виховання і єдиноборств відповідала за спортивно-масову роботу на іноземній філології  з 2017 працює на кафедрі Олімпійського та професійного спорту, викладає курс волейболу на факультеті фізичного виховання також відповідальна за спортивно масову роботу на природничо-географічному факультеті веде секційну роботу з волейболу на протязі багатьох навчальних років  займається методичною науковою роботою. Має надруковані праці в періодичних виданнях.

 

 

 

 

 

 

 

 IMG_3443.JPG

 

 

 

Плющакова Олена Володимирівна 

старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Освіта:

Вища. Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова факультет фізичного виховання та спорту за спеціальністю «Фізичне виховання» , додатково має диплом зі спеціальності «Українська мова і література та зарубіжна література».

Наукова діяльність:

  • Розробляє та впроваджує до навчального процесу нові навчальні курси,  зокрема освітні компоненти за вибором студента.
  • Бере участь в науково-практичних конференціях, здійснює контроль за написанням курсових та магістерських робіт.
  • Бере участь у написанні та оформленні звітів з різних видів робіт.
  • Працює над написанням дисертаційного дослідження.
  • Автор понад 10 наукових публікацій, серед яких статті у наукових виданнях, які    входять до науково метричних баз даних Scopus.
  • Громадська та міжнародна діяльність:
  • Працює  заступником декана факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я   з навчально-методичної роботи.
  • Куратор успішності студентів факультету, куратор ЕКТС
  • Керівник з навчальної роботи студентів та професорсько-викладацького складу факультету.

 Методична робота

  • Здійснюється розробка навчальних планів, робочих навчальних планів, силабусів , робочих та навчальних програм.
  • Контроль та взаємовідвідування навчальних занять.
  • Участь у навчально-методичних нарадах.
  • Член Вченої ради факультету.

 Освітній компонент: Здійснює, удосконалюючи та викладає наступні дисципліни

  • «Історія фізичної культури і спорту»
  • «Академічне письмо»
  • «Вступ до спеціальності»
  • «Академічне письмо у сфері фізичної культури і спорту»
  • Здійснює керівництво курсовими роботами, організовує розподіл студентів за викладачами під час проведення педагогічних практик в загальноосвітніх закладах освіти
  • Корегує навчальну діяльність студентів-спортсменів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»,оформлює індивідуальні графіки навчання.

Посилання на профіль в:

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=A2OlnAsAAAAJ&hl=ru

 unnamed.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ликова Ольга Андріївна
лаборант кафедри, здобувач вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка