138826185_126546735964125_8835270675394718093_n.jpgНаталія Олександрівна Терентьєва - доктор педагогічних наук, професор.                               

 Завершила у 1997 році Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького з отриманням кваліфікації вчителя біології і хімії; у цьому ж році завершила навчання на ІІ державних курсах іноземних мов «Інтерлінгва» (Центр стаціонарного і заочного навчання іноземним мовам «Леся») та отримала свідоцтво з правом викладання в англійської мови в усіх типах шкіл. У 1999 році по завершенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» отримала кваліфікацію магістра екології, викладача вищої школи. Паралельно працювала учителем англійської мови Київської гімназії «Троєщина» та Київської загальноосвітньої школи № 301.

З 2001 року почала працювати у закладах вищої освіти. Працювала на різних посадах (від лаборанта й асистента-стажиста до професора) у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького; Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту; Київському університеті імені Бориса Грінченка; Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Слов’янськ); Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка. Була координатором наукової роботи гімназії 267 (м. Київ).

Завершила аспірантуру та успішно захистила кандидатську дисертацію з теми “Розвиток політехнічної освіти у вищих педагогічних навчальних закладах України (ХХ століття)” зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історії педагогіки. Кандидат педагогічних наук з 2007 року. У 2011 році отримала вчене звання доцента. У 2016 році по завершенні докторантури захистила докторську дисертацію з теми “Тенденції розвитку університетської освіти в Україні (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)” зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історії педагогіки. Вчене звання професора отримала у 2018 році.

Паралельно у 2018 році завершила магістерську програму зі спеціальності Менеджмент (спеціалізація Управління навчальним закладом.

 

 

       138853652_1059159397931068_2636858777457653745_n.jpg

 Кротов Геннадій Валентинович – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.                                                       

Майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики

У 1990 році закінчив факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Вчитель фізичної культури», а у 2004 році закінчив аспірантуру на кафедрі теорії і методики фізичного виховання та спорту НПУ імені М.П. Драгоманова.

З 2004 року працює в університеті. Викладає дисципліни «Теорія і методики викладання гімнастики», «Підвищення спортивної майстерності», «Методика викладання обраного виду спорту», здійснює керівництво написанням курсових та магістерських робіт і проходженням студентських практик.

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Диференційоване програмування розвитку рухових здібностей дівчат початкової школи з урахуванням соматотипу» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 20 наукових статей з проблем фізичного виховання учнівської молоді. Брав участь у міжнародних науково-практичних конференціях. Є співавтором науково – методичних посібників «Підвищення спортивної майстерності в гімнастиці» та «Теорія і методика спортивної підготовки».

 

 

volovik 250 x 181

Воловик Наталія Іванівна  – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук

У 2001 році з відзнакою закінчила природничо-географічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова зі спеціальності «Біологія – фізичне виховання» та здобула кваліфікацію магістра (викладач біології, фізичної культури та валеології).

З 2001 року почала працювати у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання та спорту.

У 2008 році відбувся захист кандидатської дисертації за темою «Формування координаційних умінь дітей 4-5-річного віку з функціональними порушеннями зору в дошкільних навчальних закладах» зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я), науковий керівник професор Тимошенко О.В.

Вчене звання доцента кафедри фізичного виховання та спорту здобула в 2011 році.

Для студентів факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я викладає такі навчальні дисципліни: «Аеробіка», «Дитячий та юнацький спорт», «Теорія юнацького спорту», «Ментальний фітнес», «Оздоровчий фітнес», «Жіночий спорт».

Для студентів природничо-географічного факультету викладає навчальну дисципліну «Фізичне виховання (фітнес)».

Воловик Н.І. є автором навчальної програми для майбутніх фахівців у сфері фізичної культури і спорту «Оздоровчий фітнес» та серії навчальних посібників: «Основи оздоровчого фітнесу», «Оздоровчий фітнес для студентів», «Оздоровчий фітнес: Склад тіла», «Сучасні програми з оздоровчого фітнесу» для студентів вищих педагогічних навчальних закладів. Підготувала посібник «Тренерська практика».

На кафедрі олімпійського та професійного спорту працює на посаді доцента.

У науковому доробку доцента Н.І. Воловик є фахові наукові статті та доповіді на наукових конференціях. Бере участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні.

Сфера наукових зацікавлень автора – «Застосування новітніх фітнес-технологій у сфері фізичної культури і спорту».

Має почесні грамоти та подяки за вагомий внесок та плідну працю Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

podgae 250 x 180

Подгаєцький Андрій Валерійович– доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук, доцент.

У 1997 році закінчив дефектологічний факультет УДПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія, сурдопедагогіка, українська мова та література», а у 2004 році закінчив Інститут фізичного виховання та спорту НПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Фізичне виховання».

В університеті працює з 1998 року. Очолював збірні команди університету з плавання та спортивного орієнтування. Викладає дисципліни «Адаптивне фізична культура», «Адаптивний спорт»; «Лижні види спорту», «Організація і методика туризму», «Екологічний та зелений туризм», «Туристичне краєзнавство», «Інноваційні технології в туризмі», «Орієнтування і топографія», «Оздоровчий туризм», «Організація і методика спортивно-туристичної роботи», «Організація і методика проведення туристичних походів», «Спортивні споруди та туристичне обладнання».

У 2004 році був презентером міжнародної фітнес конвенції, де проводив два майстер-класи зі степ-аеробіки для фітнес-тренерів та інструкторів з 9 країн світу. Брав участь у телевізійних проектах, присвячених оздоровчому фітнесу.

У 2011 році здійснив захист дисертаційного дослідження за темою: «Розвиток теорії і практики адаптивної фізичної культури в системі навчання та виховання дітей з вадами зору в Україні» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 25 наукових статей з проблем розвитку адаптивної фізичної культури, теорії та методики фізичного виховання. Участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні, Росії та Швеції. У 2012 році підготовлено та видано ілюстрований навчально-методичний посібник «Види лижного спорту».

Майстер спорту України зі спортивного орієнтування. З 2001 року є президентом Федерації спортивного орієнтування Київщини. Член тренерської ради федерації спортивного орієнтування України. У 2008 році його обрано старшим тренером юнацької збірної команди України зі спортивного орієнтування. Очолювана ним збірна команда України здобула 7 нагород чемпіонатів Європи (2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові). Готував спортсменів національної збірної команди до офіційних міжнародних змагань у 2002-2019 роках, які здобули десятки перемог у 28 країнах світу.

За цей час до складу збірної команди України неодноразово входили студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, вони значно покращили свій рівень на заняттях з «Підвищення спортивної майстерності» та «Спортивно-педагогічного вдосконалення», «Методика викладання обраного виду спорту». Крім того, за період роботи в університеті А. В. Подгаєцьким було підготовлено 3 майстри спорту України та 18 кандидатів у майстри спорту України з орієнтування на лижах та орієнтування бігом.

berezov 250 x 185

 

 Березовський Василь Анатолійович –доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.

У 1991 році  закінчив педагогічний факультет КДПІ імені М. Горького за спеціальністю «Методист виховної роботи», а у 2004 році закінчив Інститут фізичного виховання та спорту          НПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Фізичне виховання».

Працює в університеті з 1995 року. Викладає дисципліни для студентів «Організація і методика туризму», «Екологічний та зелений туризм», «Туристичне краєзнавство», «Інноваційні технології в туризмі», «Орієнтування і топографія», «Оздоровчий туризм», «Організація і методика спортивно-туристичної роботи», «Організація і методика проведення туристичних походів», «Спортивні споруди та туристичне обладнання». «Лижні види спорту». Очолює збірну команду університету зі спортивного орієнтування.

У 2017 році здійснив захист дисертаційного дослідження за темою: «Навчання спортивного орієнтування учнів старшої школи» і здобув вчене звання кандидата педагогічних наук. Опубліковано 14 наукових статей з проблем розвитку теорії та методики фізичного виховання. Брав участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні, Росії та Швеції.

У 2012 р. підготовлено та видано ілюстрований навчально-методичний посібник «Види лижного спорту».

Майстер спорту України зі спортивного орієнтування. З 1996 року є старшим тренером збірної команди Київської області зі спортивного орієнтування. Тренер вищої категорії. Суддя міжнародної категорії. В якості головного судді чемпіонатів України провів в Україні 12 змагань, в яких взяли участь понад 8500 спортсменів з усіх регіонів України. Член тренерської ради федерації спортивного орієнтування України.

З 2011 року виконує громадське доручення – є тренером юніорської збірної команди України зі спортивного орієнтування. За вісім років роботи зі збірною України очолювані ним спортсмени здобули 7 нагород чемпіонатів Європи серед юнаків (2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові). У 2014 році збірна команда України в естафетних змаганнях на чемпіонаті світу посіла 4 місце, що є найкращим результатом вітчизняних спортсменів за останні 19 років. Спортсмени очолюваної ним команди здобули десятки перемог у 34 країнах світу. Готував спортсменів національної збірної команди до офіційних міжнародних змагань у 1995-2019 роках.

За цей час до складу збірної команди України неодноразово входили студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, які значно покращили свій рівень вивчаючи дисципліни «Підвищення спортивної майстерності» та «Спортиво-педагогічного вдосконалення», «Методика викладання обраного виду спорту».

За період роботи в університеті було підготовлено 4 Майстри спорту України, та 18 кандидатів у майстри спорту України з орієнтування на лижах та орієнтування бігом.

bondar 250 x 182

 

Бондар Тетяна Костянтинівна – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.

У 1995 році закінчила УДПУ імені           М.П. Драгоманова і з того часу працює на посаді старшого викладача кафедри олімпійського та професійного спорту.  Т.К.Бондар  є секретарем Вченої ради факультету фізичного виховання та спорту. Опубліковано понад 10 наукових статей.

У 2017 році Т.К. Бондар захистила дисертацію на тему:  «Формування спеціальних знань та умінь з фізичного виховання майбутніх учителів музики засобами аквафітнесу» та здобула науковий ступінь кандидата наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання  (фізична культура, основи здоров’я). Для студентів факультету фізичного виховання та спорту викладає дисципліни: «Теорія та методика викладання легкої атлетики» та «Аеробіка», є автором методики навчання плаванню студентів педагогічного фаху з використання спеціальних засобів. Для студентів університету викладає навчальну дисципліну «Фізичне виховання». Бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

 

nikolskiy 250 x 328

 

Нікольський Анатолій Юрійович – старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук.

Народився 23.06.1982 р. в м. Києві. З дитячого віку займався плаванням. Брав участь у змаганнях міського рівня.

Вищу педагогічну освіту здобув в НПУ імені М.П.Драгоманова. Закінчив цей ВИШ у 2004 році. Після закінчення працював на кафедрі Олімпійських та професійних видів спорту викладачем.У 2011 роцізахистив кандидатську дисертацію «Формування спеціальних умінь та навичок студенток вищих навчальних закладів у процесі початкового навчання плавання» зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання  (фізична культура, основи здоров’я). Науковий керівник професор Ю.Т.Похоленчук. Займався науковою діяльністю. Мав досвід тренерської діяльності школярів, працював у школі.

З 2005 р. працює викладачем фізичного виховання в НПУ імені М.П. Драгоманова на кафедрі ОПС.

Бере активну участь в організації процесу фізичного виховання студентів. Займається наукою, пише наукові статті, бере участь у наукових конференціях.За час роботи на кафедрі олімпійського та професійного спорту має 14 наукових публікацій.

Основний напрям роботи в НПУ стосується навчання плавання студентів.

На даний момент є відповідальним за фізичне виховання студентів факультету інформатики.

 

 antonev 250 x 180

  Антоневич Богдан Раймондович – старший викладач кафедри  олімпійського та професійного спорту.

У 1980 році закінчив Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького, 1985 рік – закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Кандидат у майстри спорту СРСР з багатоборства. З 1980 року працює в університеті на природничо-географічному факультеті, з 1982 року на кафедрі фізичного виховання.

1994-2006 рік відповідальний за фізичне виховання та спортивно-масову роботу факультету природничо-географічної освіти та екології (2005,2006 рік – І місце у Спартакіаді НПУ імені М.П.Драгоманова).

Для студентів факультету фізичного виховання,спорту і здоров’я викладає дисципліну «Теорія та методика викладання легкої атлетики»,

«Практикум з легкої атлетики».

Має 11  наукових публікацій. За час роботи в університеті нагороджений грамотами та відзнаками (Відмінник освіти (2005 рік), медаль 175 років НПУ, 180 років НПУ, відзнака «Драгоманівська родина», Срібна медаль М.П.Драгоманова, Почесна відзнака міністерства України у справах сімї, молоді та спорту (2009),  грамоти міністерства сім’ї, молоді та спорту). Понад 25 років Голова профбюро факультету фізичного виховання,спорту і здоров’я. Суддя зі спорту І категорії. Відповідальний за організацію занять для студентів університету на стадіоні ЦСК ЗСУ.

 star nikol 250 x 334

Нікольський Юрій Володимирович –старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту.

Народився 23.10.1951 р. в м. Київі. З дитячого віку займався веслуванням на байдаркахі каное. Брав участь у змаганнях республіканського рівня, представляв збірну міста Києва та був членом команди УРСР на першості республік. У 1976 році здобув звання «Майстер спорту СРСР з веслування на байдарках та каное».

Вищу педагогічну освіту Київському державному інституті фізичної культури у 1972 році. Після закінчення працював на кафедрі водних видів спорту викладачем. Займався науковою та тренерською діяльністю. Брав участь у підготовці багатьох майстрів спорту та чемпіонів змагань республіканського рівня з веслування на байдарках та каное.Мав досвід тренерської діяльності спорту вищих досягнень, працював у школі.

З 2004 р. працює викладачем фізичного виховання в НПУ імені М.П. Драгоманова на кафедрі ОПС.

 Бере активну участь в організації процесу фізичного виховання студентів. Займається наукою, пише наукові статті, бере участь у наукових конференціях.В науковому доробку понад десять наукових статей. Під його керівництвом драгоманівці неодноразово ставали переможцями Спартакіади університету з різних видів спорту. Має почесні грамоти та подяки за вагомий внесок та плідну працю Національного педагогічного університету імені  М.П.Драгоманова.

Основний напрям роботи в НПУ стосується навчання плавання невміючих плавати студентів.

 На даний момент є відповідальним за фізичне виховання студентів факультету фізико-математичної освіти.

novaya 250 x 335

 

 Дорохова Оксана Валентинівна- закінчила  в 1992 році Київський державний інститут фізичного виховання за

спеціальністю фізична культура і спорт. Присвоєно кваліфікація викладач-тренер з волейболу з 1987-1991 грала в команді майстрів  в  клубі  «Сокол». 

 З 1992 року викладає фізичне виховання в НПУ імені М.П.Драгоманова ,з 1996 старший викладач працювала з 1996 на кафедрі фізичного виховання і єдиноборств відповідала за спортивно-масову роботу на іноземній філології  з 2017 працює на кафедрі Олімпійського та професійного спорту, викладає курс волейболу на факультеті фізичного виховання також відповідальна за спортивно масову роботу на природничо-географічному факультеті веде секційну роботу з волейболу на протязі багатьох навчальних років  займається методичною науковою роботою. Має надруковані праці в періодичних виданнях.

 

 

 

 

 

 

olenplushchakova

 

Плющакова Олена Володимирівна.

 У 1999 році закінчила НПУ імені М.П. Драгоманова філологічний факультет за спеціальністю «українська мова і література та зарубіжна література», також у 2017 році закінчила  факультет фізичного виховання та спорту за спеціальністю «фізичне виховання» цього ж університету. З 1993 року по теперішній час працює на факультеті фізичного виховання, спорту і здоров'я. З 2017 року працює на кафедрі олімпійського та професійного спорту старшим викладачем. Читає дисципліну «Вступ до спеціальності» для студентів денної першого та другого курсу та заочної форми другого курсу. «Історія спорту» та «Організація та методика туризму» практичні заняття для третього курсу денної та заочної форми навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

nesterova 

Нестерова Тетяна Ігорівна - - старший лаборант кафедри олімпійського і професійного спорту з 2014 року.

Нестерова Т. І. навчається в аспірантурі ( 3 рік навчання). ЇЇ дисертаційна робота «Методика навчання фізичних вправ засобами бадмінтону студентів педагогічного профілю з ослабленим здоров’ям» виконується згідно з темою науково-дослідної роботи кафедри теорії та методики фізичного виховання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за темою: «Дослідження ефективності фізичних вправ різноманітної спрямованості в групах спортивного вдосконалення у навчально-тренувальному процесі студентів». ЇЇ науковим керівником є доктор пед. наук, професор Медведєва І.М. Нестерова Т.І. поєднує навчання в аспірантурі з викладацькою діяльністю на кафедрі фізичного виховання та здоров’я за сумісництвом.