Про факультет  

   

Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

medvedeva

 

Медведєва Ірина Михайлівна – завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту, доктор педагогічних наук, професор.

Закінчила з відзнакою Київський державний інститут фізичної культури. У 1985 році захистила кандидатську дисертацію. В 1991 році було присвоєно звання доцента.

З 2005 року працює на кафедрі теорії та методики фізичного виховання. Доктор педагогічних наук. Тема дисертації: «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх фахівців зі складнокоординаційних видів спорту». Професор  кафедри теорії та методики фізичного виховання. 

Закінчила Вищу школу тренерів, має кваліфікацію тренер вищої категорії. Працювала тренером з фігурного катання на ковзанах за кордоном − в Угорщині та Англії. Ірина Михайлівна Медведєва - суддя найвищої міжнародної категорії – суддя МСК з фігурного катання на ковзанах та спортивних танців на льоду. Неодноразово брала участь у суддівстві Всесвітніх Універсіад, Чемпіонатів Європи та світу з фігурного катання на ковзанах. У 2010 році була запрошена МСК для суддівства Олімпійських Ігор 2010 року у Ванкувері (Канада).

Протягом 2005-2012 років виконувала обов’язки Генерального секретаря Української федерації фігурного катання на ковзанах, згодом була обрана на посаду Віце-Президента Української федерації фігурного катання на ковзанах. За вагомий внесок у розвиток студентського спорту в Україні нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України та Почесною Грамотою Верховної Ради України..

Має понад 70 наукових публікацій. Підготувала єдиний в Україні підручник з фігурного катання на ковзанах та програму для дитячо-юнацьких шкіл з цього виду спорту.

Веде активну наукову роботу, органічно поєднуючи її з підготовкою аспірантів. Бере активну участь у всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях. Підготувала 5 кандидатів педагогічних наук.

Викладає дисципліни «Олімпійський і професійний спорт», «Теорія та методика спорту», «Відбір і орієнтація спортсменів», «Основи спортивної підготовки». Здійснює керівництво магістерськими роботами. Приймає участь у роботі ДЕК напряму підготовки бакалаврів та магістрів, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 017 Фізична культура і спорт.