Про факультет  

   

Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Фігурне катання на ковзанах

 

 

 

 

 

FS3_large.jpgФігурне катання на ковзанах.

Інформація про найкращих спортсменів університету

імені М.П. Драгоманова, факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я.

Університет імені М.П. Драгоманова, закінчили провідні українські фігуристи, які мали високі спортивні досягнення на міжнародній арені.

Т.Волосожар - заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка в парному катанні, чемпіонка Європи та світу. Переможниця багатьох міжнародних змагань. Неодноразова чемпіонка України. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах. Виступає в професійних шоу.

Станіслав Морозов – майстер спорту міжнародного класу. Переможець багатьох міжнародних змагань в парному катанні. Неодноразовий чемпіон України. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах.

Ганна Задорожнюк – майстер спорту міжнародного класу. Переможниця багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Неодноразова чемпіонка України в спортивних танцях на льоду. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах.

Сергій Вербілло – майстер спорту міжнародного класу. Переможець багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Неодноразовий чемпіон України в спортивних танцях на льоду. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах.

Антон Ковалевський – майстер спорту міжнародного класу. Переможець багатьох міжнародних змагань в чоловічому одиночному катанні на ковзанах. Неодноразовий чемпіон України в одиночному катанні серед чоловіків. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах.

Олексій Биченко – майстер спорту міжнародного класу. Срібний призер чемпіонату Європи, переможець багатьох міжнародних змагань в чоловічому одиночному катанні на ковзанах. Призер змагань серії Гран-При в одиночному катанні. Неодноразовий чемпіон України в одиночному катанні серед чоловіків. Виступає на змаганнях в олімпійському спорті.

Валерія Гайстрюк – майстер спорту України. Переможниця багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Член збірної команди України. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах.

Олексій Олійник – майстер спорту України. Переможець багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Член збірної команди України. Працює тренером з фігурного катання на ковзанах у СДЮСШ « Лідер», м. Київ.

Марія Голубцова - майстер спорту України. Переможниця багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Член збірної команди України. Студентка ІІІ курсу НПУ імені М.П. Драгоманова.

Кирило Белобров -- майстер спорту України. Переможець багатьох міжнародних змагань в спортивних танцях на льоду. Член збірної команди України. Студент ІІІ курсу НПУ імені М.П. Драгоманова.

Анастасія Архіпова - майстер спорту України. Переможниця багатьох міжнародних змагань в жіночому одиночному катанні. Золота медалістка юнацького Европейського фестивалю у 2019р. з фігурного катання на ковзанах. Чемпіонка України. Член збірної команди України. Студентка І курсу. Спеціальність « Спорт».

Андрій Капран зі своєю партнеркою М. Ткаченко – кандидати в майстри спорту, вихованці СДЮСШ « Лідер», переможці та учасники міських, національних та міжнародних змагань різного рівня. Студент І курсу, спеціальність « Спорт».

Нікіта Сосненко зі своєю партнеркою Л.Міхайліченко – кандидати в майстри спорту, вихованці СДЮСШ « Лідер», переможці та учасники міських, національних та міжнародних змагань різного рівня. Студент І курсу, спеціальність « Спорт».

Максим Бондаренко зі своєю партнеркою У. Прядун – кандидати в майстри спорту, вихованці СДЮСШ « Лідер», переможці та учасники міських, національних та міжнародних змагань різного рівня. Студент І курсу, спеціальність « Спорт».