Кафедра олімпійського і професійного спорту

264901984_180057990952926_3809231113363800218_n.jpgСертифікат про акредитацію освітньої програми

Освітньо - професійна програма

СПОРТ

017Фізична культура і спорт другий (магістерський) рівень

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «Спорт» 017 Фізична культура і спорт перший (бакалаврський) рівень

Освітньо-професійна програма Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова вул. Пирогова, 9, Київ, 01030, Україна

ідентифікаційний код 02125295

Дата видачі сертифіката про акредитацію освітньої програми 29.04.2021

Строк дії сертифіката про акредитацію освітньої програми 01.07.2026

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Посилання на відео-екскурсію по спорткомплексу НПУ ім. М.П. Драгоманова

Tumchik

ТИМЧИК МИКОЛА ВАЛЕРІЙОВИЧ

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО СПОРТУ,

КАНДИДАТ ПЕДАГОІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР, МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ

Кафедра фізичного виховання і спорту у Національному університеті імені М.П.Драгоманова була заснована в 1944 році. На кафедрі в різні роки працювали і працюють відомі викладачі фізичного виховання і спорту: А.Г.Ледовський, М.П.Черкун, А.Жалій, С.О.Леваківська, Ю.О.Короп, О.Д.Дубогай, В.Г.Ареф’єв, Г.М.Арзютов, Т.С.Гецко, Похоленчук Ю.Т. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту), які зробили значний внесок у розробку актуальних проблем фізичного виховання і спорту. Упродовж багатьох років кафедра не мала необхідних умов для розгортання усіх видів своєї діяльності. Ситуація докорінно змінилася у листопаді 1985 року, коли було відкрито новий навчально-спортивний комплекс. З цього часу систематичні та уміло організовані зусиллями висококваліфікованих викладачів кафедри спортивно-оздоровчі заняття сприяють зміцненню здоров’я студентської молоді та підвищенню їх спортивної майстерності. На сьогодні кафедра фізичного виховання і спорту є фаховою. Маючи значний кадровий потенціал, колектив продовжує примножувати та вдосконалювати досягнуте.

Розділи