Кафедра фізичного виховання та здоров'я

evtyshok.jpg

Євтушок Марина Василівна – завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я доцент, кандидат педагогічних наук.

Закінчила Київський державний інститут фізичної культури, отримавши диплом з відзнакою З 1988 року працює в НПУ імені М. П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання та здоров'я. Має звання кандидата у майстри спорту з плавання та синхронного плавання.

У 2015 році захистила дисертаційне дослідження на тему: «Організація пізнавальної діяльності студентів спеціальної медичної групи в процесі занять з фізичного виховання» зі спеціальності 13.00.02 теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров`я). Доктор філософії. Має 37 друкованих праць, приймала участь у 8 міжнародних науково-практичних конференціях.

kozicka

Козицька Алла Павлівна-старший викладач  кафедри фізичного виховання і здоров’я.

Кандидат в майстри спорту з акробатики. Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П.           Драгоманова (2000 р.)., отримавши другу Вищу освіту. Спеціальність – «Фізичне виховання». Присвоєно кваліфікацію «Вчитель фізичної культури і валеології. Інструктор спортивних секцій».

Має загальний педагогічний стаж в НПУ імені М. П. Драгоманова 17 років. Веде активну наукову роботу. Загалом опубліковано 19 наукових статей. Бере активну участь у проведенні міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференції. Приймала участь в одинадцятьох науково-практичних конференціях. Працює над написанням дисертаційного дослідження за темою: «Методика формування мотиваційного прагнення до систематичних занять фізичними вправами студентів спеціальної медичної групи « зі спеціальності 13. 00.02 – теорія і методика навчання  (фізична культура, основи здоров'я ).

Виступає співавтором фізкультурно-оздоровчих комплексів, які впроваджені в педагогічний процес фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи. Нагороджена – «Почесна грамота Міністерства освіти та науки України» 2014 рік , та «Подяка ректора НПУ імені М. П. Драгоманова» 2015 рік.

Розділи