Шановні колеги!

Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAADBritish Council#CampusFrance).

До 23 квітня 2019 року відкритий конкурс на фінансування мобільності науковців з-за кордону, у тому числі з України, до польських закладів вищої освіти або наукових установ, - Програма ім.Улама (The #Ulam Programme).

Нижче подаємо загальну інформацію про конкурс:

Хто може подати заявку?
- Науковець з-за кордону, який має принаймні науковий ступінь доктора філософії, який отримав у будь-якій країні, крім Польщі
- особа, яка не мешкає і не мешкала у Польщі з 2017 р., не вчилася у польських закладах і не має польського наукового чи освітнього ступеня

Які заходи може охоплювати заявка?
- проведення наукового дослідження та конструкторських робіт,
- наукове стажування (як постдок),
- викладацька діяльність у польському закладі вищої освіти або науковій інституції,
- збирання даних та матеріалів для дослідження і наукової публікації.

Який термін візиту?
- від 6 до 24 місяців
- проект можна реалізуватися з 1 жовтня 2019 до 31 травня 2020.

Які фінансові умови для учасника?
- стипендія PLN 10,000 на місяць (2,5 тис євро, досить висока ставка)
- додаткова оплата коштів мобільності (проїзду)

Деталі - тут https://nawa.gov.pl/…/s…/program-im-ulama/call-for-proposals

Заохочуємо українських молодих учених до участі у конкурсному відборі!!!! Цей конкурс є дуже цікавим і дуже корисним для наших науковців, оскільки надає можливості для реалізації наукового стажування, що також є вимогою для отримання ученого звання чи наукового ступеня доктора наук.

Успіхів!

З повагою,