Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Спорт

32

npu 300 x 200Запрошуємо всіх бажаючих на матч 1/2 фіналу Кубку ФАСК між командами НПУ імені М.П.Драгоманова та НУБіПУ, що відбудеться 06 квітня о 13.00 у спортивному комплексі НПУ (вул. Тургенєвська, 3-9). Вболіваймо за драгоманівців! 

basket npuВітаємо чоловічу збірну команду НПУ імені М.П.Драгоманова з баскетболу, яка отримала право участі у другому етапі СБЛ від м.Києва як команда-фіналіст першого регіонального етапу! З 28 березня по 1 квітня у Черкасах відбудуться матчі ІІ етапу СБЛУ у Дивізіоні "Центр". Змагатимуться вісім команд:
1. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
2. Черкаський політехнічний технікум.
3. Житомирський державний технологічний Університет.
4. НТУУ КПІ, м. Київ.
5. КНТЕУ, м. Київ.
6. НПУ імені М.П. Драгоманова, м. Київ.
7. Вінницький національний медичний Університет імені М.І. Пирогова.
8. Вінницький транспортний коледж.
Спочатку команди змагатимуться у двох підгрупах по чотири учасника і визначать дві найкращі команди за коловою системою (кожна з кожною). Далі команди, що посядуть у своїх підгрупах перші та другі місця, розіграють дві путівки до турніру фінальної топ-вісімки найкращих студентських команд України.Матчі ІІ етапу в інших дивізіонах СБЛУ відбудуться у квітні:
1. Дивізіон "Схід": 15.04 – 20.04, м. Харків.
2. Дивізіон "Захід": 19.04 – 23.04, м. Хмельницький.
3. Дивізіон "Південь": 26.04 – 30.04, м. Миколаїв.
Фінальний етап СБЛУ відбудеться з 24 по 28 травня у київському Палаці Спорту.

19 листопада о 13.00 в Інституті фізичного виховання та спорту відбудеться свято спортивної слави з нагоди святкування 30-річчя спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо всіх бажаючих!