Навчання

vidkrdveri14 199 x 300До уваги випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року та їх батьків! Інститут фізичного виховання та спорту НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує на День Гостинності, що відбудеться 28 листопада з 9.00 до 12.00 у приміщенні актового залу центрального корпусу університету по вул. Пирогова, 9 (станція метро Університет). Відповідальні за профорієнтаційну роботу в Інституті забезпечать гостей важливою інформацією щодо напрямів підготовки фахівців, необхідних для вступу сертифікатів ЗНО, порядку проходження творчого конкурсу, проінформують про умови подачі документів та їх перелік. Дирекція Інституту та актив студентів чекає на Вас!

dragomanoffШановні абітурієнти таїх батьки! 22 жовтня та 19 листопада 2015 року в Інституті фізичного виховання та спорту НПУ імені М.П. Драгоманова відбудуться Дні відкритих дверей. Зустрічі проходитимуть з 11.00 до 15.00 години за адресою: вул. Тургенєвська 3-9, спортивний комплекс НПУ імені М.П. Драгоманова. Відвідувачі матимуть можливість отримати інформацію щодо вступу, особливостей складання фахового випробування, відчути специфіку навчально-виховного процесу, зрозуміти перспективи професійного становлення тощо. Консультації проводитимуть директор Інституту - професор Тимошенко Олексій Валерійович, заступник директора з навчальної роботи - доцент Тищенко Тетяна Борисівна та заступник директора з виховної роботи - доцент Арефьєва Лариса Петрівна, а також колектив викладачів. Чекаємо на Вас!