Регистрация: скачать картинки, стоковые фото Регистрация в хорошем качестве  | Depositphotos
 Шановні випускники 4 курсу (всі спеціальності),
які будуть вступати до магістратури. Надаємо інформацію щодо реєстрації на ЗНО з іноземної мови.
З цього року сертифікат ЗНО з іноземної мови є обов'язковим для вступу на всі спеціальності нашого факультету. Виключення складають вступники до магістратури, які мають дипломи спеціаліста або магістра іншої спеціальності (перехресна магістратура).
Для вступу подаються наступні документи:
  1. диплом бакалавра та додаток,
  2. сертифікат зно іноземної мови,
  3. 6 фото 3х4,
  4. ксерокопії паспорт та код,
  5. медична довідка 086 у ,
  6. довідка про середній бал,
  7. військовий або приписне копії.
Реєстрація може бути онлайн. Вступники складають фахове випробування ( тести за спеціальності).
За більш детальною інформацією звертатись в приймальну комісію вул. Пирогова 9. Тел.(044 )235 82 36.

Заява для ЄВІ буде на сайті пізніше , нашим студентам не потрібна довідка з деканату.