Об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит

10 грудня 20266425712_1348932972202407_6978646731812015019_n_1.jpg21 року з великою відповідальністю провели об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, в якому брали участь магістри, що навчаються на освітньо-професійній програмі «Фізична терапія».

Дякуємо шановному професору Тимошенку Олексію Валерійовичу, декану факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, за увагу до проведення іспиту та особисту участь. Висловлюємо слова вдячності Олександру Олексійовичу Кострубу, голові екзаменаційної комісії, професору, доктору медичних наук, за відповідальне ставлення до оцінювання практичних навичок студентів. Безмежно вдячні Євгену Юрійовичу Качуру, кандидату медичних наук, за ґрунтовне проведення іспиту.

Слова вдячності висловлюємо Костянтину Миколайовичу Савенку, магістру з фізичної терапії, ерготерапі; Володимиру Федоровичу Коваленченку, доценту, кандидату медичних наук; Ользі Анатоліівні Мерзлікіній, доценту, кандидату наук з фізичного виховання і спорту; Ользі Ігорівні Галузинській, кандидату медичних наук; Віктору Володимировичу Котюку, кандидату медичних наук; Олександру Петровичу Питомцю, доценту; Вікторії Юріівні Кузьменко, старшому викладачу; Тетяні Михайлівні Нестеренко, старшому викладачу; Ларисі Петрівні Бобровник, викладачу; Олегу Вікторовичу Кривохату, викладачу; Ларисі Петрівні Арефьєвій та Олені Володимирівні Плющаковій, заступникам декана, за участь у проведенні іспиту. Щиро дякуємо Вікторії Ничипорук, за виконання обов’язків секретаря екзаменаційної комісії. Щирі слова вдячності висловлюємо Максиму Олександровичу Овсієнку, директору спортивного комплексу, за допомогу у технічному оснащенні такого важливого заходу. Дякуємо Марії Анатоліівні Умрик за здійснення відеозапису іспиту.

Безмежно вдячні шановним магістрам, які продемонстрували володіння практичними навичками і фаховими компетентностями, необхідними для ефективної діяльності у реабілітаційній сфері.