Підвищення кваліфікації викладачів кафедри

сертиф2.jpg

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичної реабілітаціі славетного Драгоманівського університету висловлюють слова вдячності шановному Олегу Володимировичу Батюку, голові правління ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» за залучення до Міжнародного підвищення кваліфікаціі на тему «Академічна доброчесність при підготовці фахівців спеціальностей фізична культура і спорт, фізична терапія та ерготерапія в країнах Європейського союзу та Україні».

 

сертифікати.jpg

22 вересня 2022 року викладачі кафедри фізичної реабілітаціі отримали Сертифікати про підвищення кваліфікаціі за програмою Міжнародного семінару-практикуму для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» на тему «Фітнес на захисті фізичного і психічного здоров’я під час війни». Навчання відбулося за онлайн-формою 9 вересня 2022 року.

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри.

Сущенко Людмила Петрівна:

 Підвищення кваліфікації

  1. Сертифікат про підвищення кваліфікацій за програмою Всеукраїнського семінару-практикуму «Освітній марафон практик: Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури» № ФК-2846 від 27 травня 2022р.
  2. CERTIFICATE ABOUT THE INTERNATIONAL SKILLS DEVELOPMENT (THE WEBINAR) CERTIFICATE OF PARTICIPATION THIS IS TO CERTIFY THAT SUSHCHENKO LIUDMYLA INTERNATIONAL ADVANCED TRAINING (WEBINAR) ON THE TOPIC : «INNOVATITE FORMS OF MODERN EDUCATION WITH USING GOOGLE MEET AND GOOGLE CLASSROOM PLATFORMS» ESN№8291/2021 25.10.2021
  3. CERTIFICATE ABOUT THE INTERNATIONAL SKILLS DEVELOPMENT (THE WEBINAR) CERTIFICATE OF PARTICIPATION THIS IS TO CERTIFY THAT SUSHCHENKO LIUDMYLA INTERNATIONAL ADVANCED TRAINING (WEBINAR) ON THE TOPIC : «ACADEMIC INTEGRITY IN COUNTRIES OF THE EUROPEAN UNION AND UKRAINE» ESN№8618/2021 29.11.2021
  4. Сертифікат про навчання Львівський державний університет фізичної культури Івана Боберського за програмою навчального семінару «Майстерність комунікації у професійній діяльності сучасного викладача реабілітації» СПК № 0093-22 17-31 січня 2022 р.
  5. Сертифікат про навчання в рамках майстер класу/фахової школи «Кардіореабілітація в рекомендаціях та клінічній практиці: ази, реалії, майстер-класи» № 565, 22-23 жовтня 2021 р. Національна академія медичних наук України Міністерство охорони здоров’я України ГО «Асоціація кардіореабілітації України».
  6. Сертифікат участі у міжнародній науково-практичній конференції «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (ЕНЕА) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER» №0038 4-5 травня 2022.
  7. Сертифікат участі у науково-практичному семінарі «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання» № 0477 4 травня 2022 р.
  8. Сертифікат підвищення кваліфікації за темою ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи підготовки розвиту фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури та спорту» 24-25 березня 2022 р.

 9 липня 2022 року викладачі кафедри фізичної реабілітаціі отримали Сертифікати про участь у онлайн семінарі

«Фітнес, як соціокультурний компонент розвитку сучасного суспільства».

Висловлюємо слова вдячності шановному О.В. Дубовому, директору Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щиро дякуємо шановному В.В. Острєцову, голові ГО «Луганське обласне відділення НОК України», за організацію такого ґрунтовного семінару, присвяченого оздоровленню сучасного суспільства.

Семінар «Організація особистих оздоровчих занять засобами легкої атлетики»

5 липня 2022 року викладачі кафедри фізичної реабілітаціі отримали Сертифікати про участь в онлайн семінарі

«Організація особистих оздоровчих занять засобами легкої атлетики».

Слова вдячності висловлюємо шановному О.В. Дубовому, директору Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дякуємо шановному В.В. Острєцову, голові ГО «Луганське обласне відділення НОК України»,

за запрошення взяти участь у такому важливому заході.