Клінічна практика з фізичної терапії

кл_пр.jpg

12 вересня у студентів 3 курсу, що навчаються на освітній програмі «Фізична терапія» спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», розпочалася клінічна практика з фізичної терапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату. Проходить практика у мальовничому передмісті в лісопарковій зоні на базі клінічного санаторію "Конча Заспа".
Натхненні та сподіваємось на плідну співпрацю та набуття корисних практичних навичок.

222.jpg3 листопада 2022 року студенти, які навчаються на 4 курсі освітньої програми «Фізична терапія», проходили практику у «Санаторіі Конча Заспа», в якому санаторно-курортне лікування ефективно поєднується з реабілітаційними технологіями. Вдячні адміністрації цього сучасного центру відновлювальноі медицини, і зокрема шановній Валентині Данилівні Турчин, за шанобливе ставлення до студентів. Пишаємося тим, що шановна Тамара Вікторівна Проніна, випускниця нашого славетного університету, опікується здобувачами вищої освіти в якості керівника практики. Сподіваємося, що студенти під час цієї практики підвищать свою професійну компетентність у сфері реабілітаційноі діяльності.

завантаження.jpgВиробнича клінічна практика студентів НПУ в клінічному санаторії "Жовтень"

Запрошуємо навчатись на кафедру фізичної реабілітації в НПУ ім. М.П Драгоманова за спеціальністю 227 - "Фізична терапія та ерготерапія".

https://youtu.be/yaV9lT8S4K8

З великою приємністю 30 березня 2021 року зустрілися з шановною Ксенією Борисівною Возніциною, директоркою Державного закладу «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна», яка приділяє особливу увагу фізичній терапії. Радіємо тому, що для магістрів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія», методистом з клінічної практики з фізичної терапії буде шановний Дмитро Володимирович Христич, фізичний терапевт, наш випускник. Бажаємо всім натхнення, успіхів і здійснення мрій!167588552_1182787428816963_7492323698786461816_n.jpg