Освітній процес бакалаврів і магістрів

 

 

 

 

 

326415360_2518208208318087_2295987782134169587_n.jpg

19 січня 2023 року відбулася лекція для студентів, які навчаються на 1 курсі заочної форми навчання за освітньою програмою «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація». Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти! Вони чекали на відбій повітряної тривоги, щоб послухати лекцію. Вони - практики, які спрямовують свої зусилля на ґрунтовне оволодіння знаннями та навичками щодо здійснення ефективної професійної діяльності. Так тримати!

Сущ_закон.jpg

29 листопада 2022 року професор Сущенко Л.П. читала лекцію на тему: «Закон України «Про фізичну культуру і спорт» для студентів 1 курсу, які навчаються на спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньої програми «Фітнес і фізкультурно-спортивної реабілітаціі». Слова вдячності Людмила Петрівна исловлює шановним Ользі Артемчук і Роману Побочію за технічну допомогу при проведені лекціі. Наші студенти найкращі! Сподіваюся через деякий час обов’язково зустрітися у спортивному комплексі нашого славетного університету.

зображення_viber_2022-11-21_13-56-56-368.jpg

21 листопада 2022 року відбулася відкрита відео-лекція доцента кафедри медико-біологічних і валеологічних основ здоров‘язбережувальної освіти та фізичного виховання Книш Світлани Іванівни із здобувачами вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Здоров‘я людини), 014 Середня освіта (фізичне виховання), 017 Фізична культура і спорт освітньої програми «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація», 017 Фізична культура і спорт (Спорт). На зустріч були запрошені шановні Білик В. Г., завідувач кафедри медико-біологічних і валеологічних основ здоров’язбережувальної освіти та фізичного виховання, доктор педагогічних наук, професор; Хатунцева С.М., завідувач кафедри біології, основ здоров’я та фізичної реабілітації, доктор педагогічних наук, професор; Томіч Л.М., доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я Київського національного університету
технологій та дизайну, кандидат медичних наук ; Пшенична Н.С., доцент кафедри біології, основ здоров’я та фізичної реабілітації; Омельчук О.В. , доцент кафедри медико-біологічних і валеологічних основ здоровязбережувальної освіти та фізичного виховання.

 пс.jpg

 

15 листопада 2022 року студенти, які навчаються на освітній програмі «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 Фізична культура і спорт, зустрілися з шановною Ілоною Владиславівною Рашковською, доцентом, кандидатом психологічних наук, практичним психологом. Вона провела зі студентами психологічний тренінг щодо психологічної підтримки особистості у військовий час. Студенти висловили слова вдячності шановній пані Ілоні за виконання запропонованих психологічних практик.

ОП.jpg

10 листопада 2022 року відбулася онлайн зустріч зі студентами заочної форми навчання спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньої програми «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація». Радіємо тому, що шановні Аліна Каплоушенко, староста групи, і Марія Биковська, заступник старости групи, спрямовують зусилля на організаційне забезпечення освітнього процесу та управління студентським колективом.