Головна


проф_дьом.jpg

26 січня 2023 року на Вченій раді університету академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, професор Андрущенко Віктор Петрович  вручив атестат професора Дьоміній Жанні Геннадіївні! Шановна пані професорка!Своєю невтомною працею, наполегливістю, розважливістю Ви впевнено крокуєте до досягнення своїх мрій. Не дивлячися на молодий вік вже стали взірцем для багатьох починаючих науковців, умілим наставником і відповідальною колегою. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому! Успіхів Вам, здоров'я та творчого натхнення! Колектив факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я на чолі з шановним  деканом професором Тимошенком Олексієм Валерійовичем щиро вітає Дьоміну Жанну Геннадіївну з отриманням атестату професора!

Магістранти I року навчання освітньої програми «Спорт» М. Голубцова та К. Белобров демонструють ритмичний танець на Всесвітній Універсиаді студентів в Лейк Плесіді   

Всесвітня Універсиада студентів в Лейк Плесіді ( США)

Маємо за честь запропонувати співпрацю для консолідації зусиль партерів і однодумців та представників зацікавлених сторін у роботі Міжнародного форуму «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу» у змішаному режимі (он лайн і оф лайн), який відбудеться 16 лютого 2023 року.

 Міжнародний форум «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу»

Z-rokom-krolyka-2023.jpg

 

Шановні колеги! Від душі вітаю всіх з Новим роком! Хочу побажати щасливого і доброго, успішного і світлого року, вірного достатку і стабільної діяльності, успішних досягнень і значних перемог, родинного добра і злагоди в домі, великої поваги і неймовірно міцного здоров’я. Нехай кожен в ньому буде здоровий і любимо, нехай на нас чекають великі перемоги і браві досягнення.  

З повагою, декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров‘я О.В. Тимошенко

Шановні колеги!
Український державний університет імені Михайла Драгоманова 
Факультет фізичного виховання, спорту і здоров'я

ЗАПРОШУЄ аспірантів, докторантів, провідних фахівців галузі педагогіки, фізичного виховання та спорту закладів освіти, представників громадських організацій та спортивних установ взяти участь у роботі XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців  фізичної культури та спорту» 23-24 березня 2023 року. Інформаційний лист та програма ХIІІ Міжнародної науково-практичної конференції додаються. Запрошуємо до співпраці!

Інформаційний лист конференції

Програма ХIІІ Міжнародної науково-практичної конференції 

 

Subcategories

 

 

Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки (НТСА) є самостійним, добровільним об’єднанням студентів та аспірантів факультету  фізичного виховання, спорту і здоров'я, які виявляють зацікавленість до наукової роботи та активно приймають в ній участь.

tov

014 Середня освіта (фізична культура)

017 Фізична культура і спорт

227 Фізична терапія, ерготерапія