З 30 березня по 2 квітня у м. Мукачево (Закарпатська обл.) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Учасниками змагань стали 700 спортсменів з 22 областей України. Гостра конкуренція, важкі дистанції та шалений драйв – це все про змагання у Мукачево⚡

Серед учасників змагань були й представники УДУ імені Михайла Драгоманова. Найкращим серед драгоманівців виявився студент 4-го курсу факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Тимофій Теремецький, який посів 2 місце на середній дистанції та виборов бронзову нагороду на довгій дистанції🔥🔥🔥

Завдяки такому потужному виступу, Тимофій потрапив до складу спортсменів, які виборюватимуть у Норвегії право представляти Україну на Кубку світу зі спортивного орієнтування👏

Дякуємо всім, хто підтримав нашу команду у цей важкий час. Щирі вітання тренерам, спортсменам та всій драгоманівькій родині🙏🙏🙏   СЛАВА УКРАЇНІ 🇺🇦