boylbowling5 150 x 105

24 вересня  2018 року відбувся Кубок ректора з боулінгу. У змаганнях взяло участь 14 команд.

В напруженій боротьбі кожна команда проявила свою згуртованість, взаємопідтримку, вправність та фізичну підготовленість, проте переможець, як відомо, може бути лише один. Отож, першість з боулінгу вже втретє здобула команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я.

Втім, чесно виборовши перемогу, володарі кубка не залишили його собі, а передали команді інженерно-педагогічного факультету, яка достойно боролася за нього не один рік і цьогоріч виборола друге місце, аби ця нагорода мотивувала їх на подальші перемоги.

Команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я  нагороджена у номінації "Краща команда". Вітаємо і бажаємо майбутніх перемог.