Абітурієнт

Освітня діяльність

Віртуальний факультет

БК «Динамо-НПУ» - БК «Вінницькі Блискавки» - 73:63 (20:16, 18:17, 13:11, 22:19)

Перемога у кожній з чвертей дозволила підопічним Володимира Рижова тріумфувати над колективом Олександра Підлужняка.

За підсумком першої десятихвилинки киянки зуміли заробити собі чотирьохочковий гандикап – 20:16. На початку наступного періоду господарки, зусиллями дуету Цюбик-Мітчел збільшили відрив до 11 пунктів – 27:16.

Однак, у середині третьої чверті вінничанки спромоглися схилити шальки терезів на свою користь – 40:42. Після цього «біло-сині» зібралися та довели важкий матч до надважливої вікторії – 73:63.

13 лютого на «динамівок» очікує домашня зустріч зі ще одним непростим суперником – рівненським «Сузір’ям». Початок о 16:00.

БК «Динамо-НПУ»: Мітчел (25 очок + 12 підбирань), Піплз (21 очко + 12 підбирань + 2 перехоплення + 2 блок-шоти), Цюбик (8 очок + 4 підбирання), Бойко (7 очок + 6 підбирань + 6 передач + 2 перехоплення), Галецька (7 очок + 5 підбирань + 4 передачі), Чуркіна (5 очок).

БК «Вінницькі Блискавки»: Жмурко (24 очки + 4 підбирання + 5 передач + 3 перехоплення), Омобогундже (14 очок + 4 передачі), Юркевичус (12 очок + 9 підбирань + 4 перехоплення + 2 блок-шоти), Лисенко (6 очок + 2 перехоплення), Хомяк (5 очок + 4 підбирання + 2 перехоплення), Стадник (2 очки).