Абітурієнт

Освітня діяльність

Віртуальний факультет

БК «Динамо-НПУ» - БК «Тім-Скуф» - 49:68 (11:23,12:15,14:13,12:17)

Низький відсоток влучань з усіх дистанцій став перепоною на шляху «біло-синіх» до перемоги у київському дербі.

Гості почали диктувати свої умови зі стартових секунд зустрічі. Активний пресинг та чудова гра у нападі допомогли підопічним Людмили Назаренко оформити вагомий гандикап – 1:14. Лише за 4 хвилини до завершення першої чверті Алла Галецька принесла своїй команді перші очки з гри.

Протягом наступного періоду господаркам вдалося стримати «Тім-Скуф» у нападі, втім, вагомих здобутків під кошиком суперниць не здобули і вони – 23:38. На початку третьої десятихвилинки п’ятe персональне зауваження отримала Дар’я Завидна. Однак, скористатися великою кількістю фолів та відсутністю одного з лідерів команди гостей «динамівкам» не дозволив низький відсоток реалізації штрафних (15/26).

Остаточний результат поєдинку визначили 2 перехоплення Віти Горобець на початку заключної чверті, які довели різницю у рахунку до 18 очок – 38:55. Як підсумок, 49:68 – друга поразка колективу Володимира Рижова у цьому сезоні.

БК «Динамо-НПУ»: Цюбик (13 очок), Лапшинова (8 очок + 5 підбирань), Іордан (6 очок + 6 підбирань), Перепелиця (5 очок + 8 підбирань), Галецька (5 очок), Бойко (4 очки + 9 підбирань + 4 блок-шоти), Чуркіна (3 очки), Якутович (3 очки), Самохвалова (2 очки).

БК «Тім-Скуф»: Скорбатюк (16 очок + 7 підбирань), Горобець ( 15 очок + 7 підбирань + 8 перехоплень), Краєвська (14 очок + 9 підбирань + 5 передач + 6 перехоплень), Гулямова (12 очок + 9 підбирань + 7 передач + 4 блок-шоти), Завидна (9 очок + 8 підбирань), Синиця (1 очко + 6 підбирань), Завертайло (1 очко).