20-21 жовтня 2016 року в Інституті здоров'я, спорту і туризму Класичного приватного університету відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму», присвячена 15-річчю заснування Інституту здоров’я, спорту і туризму. Захід не залишили осторонь і провідні фахівці факультету фізичного виховання та спорту НПУ імені М.П. Драгоманова доктори педагогічних наук, професори Людмила Петрівна Сущенко та Олексій Валерійович Тимошенко. Виступ декана факультету О.В. Тимошенка викликав велику увагу учасників конференції, оскільки торкався висвітленню практичного досвіду інформатизації процесу професійної підготовки майбутніх фахівців фізичного виховання та спорту в нашому університеті.