21-23 жовтня у місті Києві відбулись XVIII традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь». У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 22 областей України.

В перший день змагань були розіграні комплекти нагород на середній дистанції з масстарту. І приємно відзначити, що одразу дві студентки НПУ імені М.П.Драгоманова – Поляниця Ольга (Майстер спорту України) та Ворчило Олена (Кандидат у майстри спорту України) у дуже складній боротьбі здобули бронзові нагороди змагань.

У другий день змагань спортсмени розіграли комплекти нагород у 2-х етапній спринтерській естафеті. Срібні нагороди для нашого університету здобули Майстри спорту України Кобець Юлія та Поляниця Ольга.

Вітаємо наших талановитих спортсменів та бажаємо їм успіхів у майбутньому.