6-11 вересня 2016 року в спортивному комплексі НПУ імені М. П. Драгоманова пройшов чемпіонат України з боротьби самбо та бойового самбо серед дівчат та хлопців віком 17-18 років,19-20 років та старше 20років. Серед учасників змагань приймали участь й студентів нашого університету, які зайняли достойні місця на цих змаганнях. Студент 1 курсу факультету фізичного виховання Пігуль Данило виборов 1місце віковій категорії до 18 років з бойового самбо, та студент 4 курсу факультет фізичного виховання Білоусов Данило посів 2 місце в віковій категорії до 20років зі спортивного самбо.

Вітаємо з перемогою наших студентів та їх тренера, старшого викладача факультету фізичного виховання та спорту Дідковського Валерія Йосиповича.