Абітурієнт

Освітня діяльність

Віртуальний факультет

IMG 8554 219 x 300З вересня 2014 року за підтримки ректора університету Віктора Петровича Андрущенка та сприянні директора Інституту фізичного виховання і спорту Олексія Валерійовича Тиморшенка функціонує спортивна секція з боксу під керівництвом майстра спорту міжнародного класу Петра Петровича Романова. Рік інтенсивних систематичних тренувань студентів-драгоманівців дався взнаки - юнаки збірної гідно представили рідний виш на Чемпіонаті м.Києва з боксу серед чоловіків, що відбувся 17-20 вересня 2015 року. Зважаючи на відносну молодість секції боксу в НПУ імені М.П. Драгоманова, наші боксери успішно показали свою майстерність на представницькому міському дорослому чемпіонаті, здобувши 2 срібні та 2 бронзові медалі. З огляду на те, що спортсмени лише цьогоріч перейшли з вікової категорії "молодь" до категорії "дорослі", ми з особливим оптимізмом дивимося на майбутні перспективи наших боксерів і бажаємо подальших успіхів!!! Так, призереми чемпіонату м. Києва з боксу серед чоловіків стали: Пізняхівський Максим - 2 місце, вагова категорія до 75 кг, Інститут фізичного виховання і спорту, 22 ФВ група, Лисенко Олег - 2 місце, вагова категорія до 91 кг, Інститут соціальної роботи і управління, 33 СР група, Височанський Назар - 3 місце, вагова категорія до 64 кг, Інститут Фізичного виховання і спорту України, 2 Сгрупа, Черниш Максим - 3 місце, вагова категорія 69 кг, Інститут IMG 8615 261 x 300Фізичного виховання і спорту України,IMG 8614 180 x 30021 ФВ група.

IMG 8613 210 x 300