futzal vl 2015 300 x 171

Чоловіча футзальна студентська команда НПУ імені М.П. Драгоманова - срібний призер Вищої Ліги ФАСК! Матч за срібну нагороду турніру відбувся в спортивному комплексі університету 17 квітня. Драгоманівці не розчарували своїх прихильників і вирішили суперечку за срібло на свою користь. Вітаємо!!!

«Жовто-сині» з перших хвилин насіли на ворота суперників, та розпечатати їх змогли тільки на 8 хвилині, коли Гробко вискочив віч-на-віч на пробив повз кіпера. Після цього встановилася рівна гра з невисокою кількістю потенційно гольових моментів. Все шкереберть поставила 16 хвилина, коли спочатку Щериця подвоїв перевагу драгоманівцівд», а через декілька секунд прикрий авто гол від Гнезділова і НАВС скорочує рахунок. Микола виправився вже з перших хвилин другого тайму - Гнезділов на 21 хвилині після прострілу відзначився у воротах НАВСу. Драгоманівці бігали швидше, діяли гостріше і винагородою за це став ще один гол - Ткаченко на 33 хвилині довів рахунок до розгромного. Та НАВС не хотів здаватися і на останніх хвилинах скоротив перевагу до мінімуму – спочатку Маркін забив з лівого флангу після затяжної атаки, а потім Гнилицький скористався незграбністю захисту НПУ під час володіння м'ячем. Та на більше їх не вистачило. Отже, 4:3 та срібні нагороди у команди НПУ.