герб.jpgШановні колеги, студенти, аспіранти, співробітники!

1 квітня 2000 року, наказом міністерства освіти й науки України був створений окремий структурний підрозділ

національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Наш факультет фізичного виховання, спорту і здоров'я.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я!

Кожного року наш факультет відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання. З перших років роботи факультет стає другим домом. Викладачі дають найголовніше – путівку у життя… Студенти ж - не дають викладачам старіти та сумувати. Факультет, без зайвих, слів може пишатися спортивними і науковими досягненнями своїх вихованців та працею колег в підготовці фахівців.

Хай факультет процвітає, здобутками своїх вихованців та плідною працею свого колективу, на довгі й щасливі роки!
     Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, натхнення, здійснення мрій і задумів.

Все буде Україна!