наук._часопис.jpg
Шановні колеги - вчені, здобувачі наукових ступенів, науковці!
Наразі у нашій державі триває воєнний стан, йде запекла боротьба за цілісність країни, мирних міст і сіл, життя і здоров'я українців. Однак ми сильні, з нами правда, і ми свято віримо в перемогу над ворогом!
З метою забезпечення безперервності наукової діяльності та задоволення потреб у висвітленні результатів наукових досліджень для педагогічної спільноти редакційна колегія продовжує роботу фахового видання Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 15.

Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) та приймає статті у квітневий випуск журналу.
Вимоги до публікацій містяться на сайті журналу http://spppc.com.ua. На період воєнного стану розмір публікаційного внеску становитиме 65 грн за сторінку. Авторам пропонується електронна версія випуску, у разі необхідності друковані примірники надаватимуться пізніше.

Написать в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультет фізичного виховання, спорту і здоров'я