245076978_559581381793179_1949728444614996248_n.jpgМіжнародне визнання викладачів.
Викладачі факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, доцент канд. пед.наук Омельчук О.В., доцент канд. пед.наук Євтушок М.В., доцент канд. пед.наук Масенко Л.В., доцент канд. пед.наук Матвієнко М.І., старший викладач Булейченко О.В., успішно завершили міжнародне стажування обсягом 180 годин (6 кредитів)
за програмою International Historical Biographical Institute (Dubai-New York-Rome-Jerusalem-Beijing)
«Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу».
Їм присвоєно кваліфікацію міжнародний керівник категорії В у галузі освіти та науки згідно із класифікацією Юнеско та міжнародний викладач. Протягом трьох місяців навчання наші колеги оволодівали, як громадянськими та соціальними компетентностями, зокрема, критичного та системного мислення, уміння оцінювати ризики та приймати рішення, так і фаховими, зокрема, управління закладами освіти, мистецтва публічного виступу іноземними мовами, створення безпечного та інклюзивного середовища тощо. Вітаємо колег! Радіємо зростанню майстерності викладачів факультету!
2025_Olena_Omelchuk.jpg2087_Maryna_Yevtushok.jpg2404_Olena_Buleichenko.jpg2190_Mykhailo_Matviienko_4.jpg2499_Larysa_Masenko.jpg