Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я з глибоким сумом повідомляє,

що 4 травня 2021 року, на 84-му році , пішла з життя Дубогай Олександра Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор, багаторічний очільник кафедри фізичного виховання і здоров`я, НПУ ім. М.П. Драгоманова .

Перестало битися серце авторитетного вченого, педагога, мудрого керівника і людини з активною життєвою позицією, яка 35 років, сповнених самовідданої творчої праці, віддала університету. Олександра Дмитрівна все життя присвятила науці, підготувала багато науковців-послідовників. У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким Олександри Дмитрівни.Світла пам'ять про Дубогай Олександру Дмитрівну  назавжди залишиться у серці кожного, хто хоч раз мав нагоду поспілкуватися з цією  щирою і доброю людиною.