Факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я

Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова

Запрошує до участі у XIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту»,
яка відбудеться 18-19 березня 2021 року online

Посилання в Google Meet https://meet.google.com/xne-awjr-jup

ПРОГРАМА РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

18 березня

10:30-10:45 – Реєстрація учасників конференції

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Президія: В. П. Андрущенко, А. П. Кудін, О. В. Тимошенко,

Jerzy Eider, Г. М. Торбін, О. М. Касперович, , Л. П. Сущенко,
В. Г. Арефьєв, І. М. Медведєва, І. М. Ляхова

ДОПОВІДІ

10.45-11.00   Урочисте відкриття конференції. Привітання ректорату.

11.00-11.15         Каспірович Олександр Миколайович, декан факультету фізичного виховання, навчальний заклад «Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка» кандидат історичних наук Шахматная адукацыя ў Беларусі (Шахова освіта в Білорусі) (м. Мінськ, Республіка Білорусь)

11.30-11.45   Котловський Олександр Володимирович – доцент кафедри спортивно-педагогічних дисциплін, навчальний заклад «Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка» (Мінськ, Республіка Білорусь) “Падрыхтоўка дзюдаістаў-паралімпійцаў у перадспаборніцкія перыяды”(Тренування дзюдоїстів-паралімпійців у передзмагальний період) (м. Мінськ, Республіка Білорусь)

11.45-12.00   Осипенко Евгений Владиславович – завідувач кафедри теорії і методики фізичної культури, кандидат педагогічних наук, доцент, УО «Гомельский державний університет ім. Ф. Скорини» «Цифровизация образования в сфере физической культуры и спорта», (м. Гомель, Білорусь)

12.00-12.15 Тимошенко Олексій Валерійович – декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, доктор      педагогічних наук, професор «Методика визначення індивідуальної норми рухової активності молоді в процесі фізичного виховання» (м.Київ, Україна)