Привітання з днем народження - Posts | FacebookПрофесорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я щиро вітають завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту, доктора педагогічних наук, професора Медведєву Ірину Михайлівну з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я