orientyvannya2419-22 грудня у м. Кролевець (Сумська обл.) відбувся заключний старт сезону для спортсменів–орієнтувальників. Зимовий чемпіонат України зі спортивного орієнтування зібрав майже 200 учасників з 10 областей нашої країни. Учасниками змагань стали 6 студентів факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я НПУ імені М.П. Драгоманова .

На змаганнях було розіграно комплекти нагород на 3-х дистанціях: середня, естафетна та спринтерська. Швидкі, динамічні та важкі дистанції вимагали від спортсменів максимальної концентрації та самовіддаччі.

Які досягнення драгоманівців?

Наші студенти вибороли 6 нагород в особистому заліку (3 золоті та 3 срібні)!!! Справжніми героями стали кандидати у майстри спорту України Богдан Грязєв (2 курс) та Тимофій Теремецький (1 курс). Саме завдяки їх досягненням, збірна команда Київщини здобула золото у командному заліку!

Вітаємо студентів та викладачів факультету фізичного виховання спорту і здоров’я з фантастичним завершенням 2019 року!

Бажаємо наснаги та перемог у Новому Році)))