Абітурієнт 2019

Привітання з днем народження: в прозі, вірші українською - Люкс FMПрофесорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я щиро вітають завідувача кафедри фізичної реабілітації, доктора педагогічних наук, професора Сущенко Людмилу Петрівну з Днем народження!

В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров'я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд!

Нет описания фото.Нет описания фото.

Шановні випускники бакалаврату! Повідомляємо Вам, що з 12 травня по 5 червня 2020р. розпочнеться реєстрація на єдиний вступний іспит з Іноземної мови (ЗНО з Іноземної мови) для вступу в магістратуру з фізичної терапії.
Детальну інформацію можна отримати на сайті  https://vstup.npu.edu.ua/122-7-hrudnia-2019-den-vidkrytykh-dverei

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ на ЄВІ та ЄФВВ в НПУ імені М. П. Драгоманова

Анкета для реєстрації

Лист МОН щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Привітання з днем народження - Posts | FacebookПрофесорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я щиро вітають завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту, доктора педагогічних наук, професора Медведєву Ірину Михайлівну з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, доктора педагогічних наук, професора АРЕФЬЄВА ВАЛЕРІЯ ГЕОРГІЙОВИЧА з Ювілеєм! Бажаємо побільше хороших днів, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі.